• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Gjithë ditën me Noah-n në krahë, Fatma Methasani ndan foton më të ëmbël me të voglin e saj

Fatma Methasani ka ndarë së fundmi një nga fotot më të ëmbla me djalin e saj në krahë. “Gjithë ditën”, ka shkruar moderatorja krah postimit ku shfaqet me Noah-n e vogël teksa e mban në krevat.

Ndjekësit dhe miqtë e Fatmës kanë lënë një sërë komentesh duke komplimentuar mamin me vogëlushin e saj. Që prej momentit kur u bë nënë për herë të parë, Methasani ka ndarë momente të ndryshme me Noah në natyrë.

Ajo ka treguar se e ka kaluar qetësisht këtë periudhë, pranë më të dashurve të saj, djalit dhe Aldios./revistawho.com