• youuinsttaaffccbb
TEST
Horoskopi, Instant Articles, Lajme

Gjithçka duhet të dish para se të lidhesh me një shigjetar

Shumë njerëz i besojnë horoskopit kur përpiqen të gjejnë një partner në jetë ose në raste më specifike të përditshmërisë, por ka edhe nga ata që thjesht bëjnë çfarë mendojnë ose dëshirojnë me zemër.

Kur vjen puna tek shenjat një shigjetar është zgjedhja e duhur si partner për Ujorin sepse të dy kanë perspektiva për jetën dhe mund të ndërtojnë një marrëdhënie shumë të mirë shoqërore dhe më pas intime.

Shigjetarët janë optimistë dhe shumë aventurier edhe në raporte dashurie. Ata janë edhe shumë ambiciozë dhe urrejnë monotoninë. Nëse nuk je një nga ata persona që ke shpirt aventurierë, por je me këmbë në tokë dhe ke shumë dëshirë të kundërshtosh, marrëdhënia me një shigjetar do të dëmtonte tepër./revistawho.com