• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Gjiko nuk mund të ishte më i lumtur se kaq për ngjashmërinë e madhe me të birin

Teksa rritet dhe nuk është më një djalë aq i vogël, Zëri duket se është një kopje e babit, reperit Gjiko.

Artisti ka ndarë së fundmi disa foto me djalin në natyrë duke treguar se fundjava i ka gjetur mes gjelbërimit.
“Trashëgimi”, ka shkruar Gjiko krah fotove të ndryshme me djalin e tij. Ngjashmëria e madhe e Zërit me Gjikon nuk i ka shpëtuar as fansave të cilët e kanë theksuar këtë fakt.
Reperi ndan herë pas here momente të ndryshme me vogëlushin, ndërsa partnerja e tij, Elita ka pohuar në një intervistë të dhënë së fundmi se së bashku me Gjikon kanë dëshirë të kenë një familje të madhe me fëmijë të tjerë./revistawho.com

View this post on Instagram

Legacy 👑

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on