• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Gjeni çfarë po përgatit Luana dhe do fitoni një dhuratë speciale

Luana o bën dhurata o nuk bën fare. Me një foto shtrirë, ku nuk duket thuajse fare, Luana na tregoi se diçka po gatuan, por nuk e dimë për çfarë bëhet fjalë ende. Ama për personin e parë që e gjen do ketë një surprizë. “I pari që e gjen çfarë po vjen, fiton një dhuratë të vërtetë nga unë”, shkroi ajo. Kaq mjaftoi që të shkojnë komente pafund nga ndjekës e fansa që japin mendimet e tyre, ca për këngë, ca për veshje, e të tjerë për emisione televizive. Me pak fjalë Luana o bën dhurata tamam o fare. Ne nuk e dimë çfarë do dhurojë, por loja që zgjodhi të bëjë duhet pranuar që është interesante./revistawho.com