• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Gjendja e Angelina Jolie përkeqësohet dita-ditës, këto janë fotot e fundit të saj

Angelina Jolie, një nga femrat më të bukura e të adhuruara të të gjitha kohërave, është përfolur se pas divorcit me Brad Pitt është në një gjendje të rënduar shëndetësore. Në daljet e saj publike ajo shfaqet gjithmonë e më e dobët. Edhe në këto foto të shkrepura së fundmi, vihet re diçka e tillë, por nuk mund të lëmë pa përmendur se ajo vijon të jetë po aq e bukur dhe me klas sa gjithmonë.