• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Getoar Selimi dhe Dj Sardi po bashkëpunojnë?

Getoar Selimi është një nga reperët më të kërkuar sa i takon bashkëpunimeve. Gjithashtu edhe Dj Sardi është shume i suksesshëm ne linjën e vet. Ndaj nëse dyshja do të bashkohej për nje projekt të përbashkët, me siguri suksesi është i fituar.
Planet për nje bashkëpunim ka shumë gjasa të jenë të sakta, të paktën këtë na le të kuptojmë postimi që Dj Sardi ka publikuar në instagram.
Ai ka postuar një foto me liderin e Babastars në të cilën paralajmëron se ‘gjëra të bukura po vijnë’.
DJ Sardi njihet në tregun muzikor të Kosovës me disa bashkëpunime të suksesshme me Dafina Zeqirin ndërkohë, pas “S’jena mo” me Majkin, Geti është raportuar se po punon edhe në një varg projektesh,një ndër të cilat mund të jetë ky.