• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Getinjo në një lidhje? Reperi zbulon pak nga e dashura e tij

Ndryshe nga vëllai i tij Mozzik, Getinjo ka preferuar që jetën e tij private të mos e bëjë shumë publike. Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale por gjithmonë është kujdesur që në mes tyre të mos tregojë detaje që nuk kanë të bëjnë me karrierën e tij. Megjithatë në një postim të bërë së fundmi Getinjo ka vendosur të zbulojë pak nga pamja e një vajze, që sipas mediave kosovare mund të jetë e dashura e re.
Reperi nuk ka preferuar që t’i zbulojë fytyrën, por ka treguar vetëm disa detaje të vogla si tatuazhi dhe flokët./revistawho.com