• youuinsttaaffccbb
TEST
4, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Gërsheta dhe shumë stil, Olta Gixhari i bashkohet personazheve publikë me ‘look-un’ më të rehatshëm

Olta Gixhari ka vendosur t’i përshtatet verës dhe të nxehtit në mënyrën më të mirë të mundshme. Ajo ka ndjekur shembullin e një pjese të mirë të personazheve publikë dhe ka ndryshuar pamje duke realizuar gërsheta në të gjithë flokun. Përveçse duket shumë ‘trendy’ me këtë pamje, ajo i ka hequr vetes një mundim të madh, pasi ky model flokësh nuk kërkon kujdes apo përdorim të produkteve të shumta si zakonisht.

Olta nuk është e para që po promovon këtë pamje dhe duket kaq bukur. Para saj shumë personazhe të ‘hollywood’, por së fundmi edhe Roza Lati i janë bashkuar trendit të momentit që ka si kryefjalë gërshetat. /revistawho.com