• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

George dhe Amal Clooney nuk zhgënjejnë asnjëherë, dalja e fundit e tyre publike i mahnit të gjithë

George Clooney dhe Amal Clooney janë shfaqur krah njëri-tjetrit në mbrëmjen gala të bamirësisë ‘People Postcode Lottery’. Amal shkëlqente në një ‘jumpsuit’ të Stella McCartney, ndërsa George dukej tepër simpatik me një kostum blu të errët me vija.

Ata u nderuan në mbrëmje për punën e tyre humanitare, nëpërmjet fondacionit të drejtësisë të George.

Kujtojmë se ky nuk është eventi i vetëm special që çifti ka marrë pjesë. Ata ishin të ftuar në fillim të kësaj jave si të ftuarit e nderit të Princit Charles./revistawho.com