• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

George Clooney nuk mori asgjë për ditëlindje nga bashkëshortja dhe këtë e tregoi publikisht

George Clooney ka qenë i ftuar në programin e Jimmy Kimmel këtë të martë dhe ka treguar disa detaje interesante nga ditëlindja e fundit e tij. “Mbusha 58 vjeç dhe asgjë nuk ishte argëtuese. Bëmë vetëm një darkë romantike në shtëpi jashtë çdo vëmendje edhe nga miqtë e afërt dhe e dini që nuk më bëri dhuratë? Por ajo ishte shumë e lumtur dhe e shijoi gjithçka”,-rrëfeu ai duke qeshur.

Nursery time: The actor said he slept in his daughter's nursery after she took over their bed

Avokatja e njohur Amal Clooney mesa duket këtë ditëlindje ka dashur që bashkëshorti ta mbajë mend për shumë kohë dhe mënyra më e mirë ka qenë pikërisht kjo. / revistawho.com

Power couple: The Oscar-winner and his lawyer wife Amal left the Jimmy Kimmel Live studio together after his appearance