• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Genc Prelvukaj “thumbon” artistët e tjerë: Pa klikime të blera…

Ditën e djeshme Genc Prelvukaj publikoi këngën e tij më të re, “Ylli e Hana” që u prit shumë mirë nga publiku. Brenda 24 orëve kënga ka arritur gati 200 mijë klikime dhe këngëtari është shprehur shumë krenar për këtë arritje. Me këtë rast ai ka nuk ngurruar të “thumbojë” edhe disa artistë, të cilët blejnë klikimet apo realizojnë videoklipe shumë të shtrenjta.
“200 mijë për 24 orë. Pa ‘Armani’, pa ‘Versace’, pa mijëra euro ‘boost’, pa klikime të blera, pa u sharë me asnjë, pa klike, pa bashkëpunim etj, etj”, – ka shkruar këngëtari. Ndërsa ai ka treguar se atij i mjafton vetëm një laps, letër dhe një piano afër për të realizuar një këngë dhe sigurisht mbështetja e fansave të tij. /revistawho.com