• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme, Paparaci

Gena feston 44-vjetorin mes miqve artistë (Fotot ekskluzive nga festa)

Gena Lito, artisti i shumëkërkuar i muzikës ‘live’ feston sot 44-vjetorin e lindjes. Këngëtari i disa hiteve, një ndër më të paguarit në diasporë, ka zgjedhur që këtë gëzim ta ndajë me miqtë e tij artistë. Fotot që sjell revistawho.com janë ekskluzive dhe në to duken qartë këngëtarët e ftuar, si: Aurela Gaçe, Soni Malaj, Endri Prifti, Devis Xherahu, Rozana Radi, etj. Festa u organizua nga bashkëshortja e këngëtarit. “WHO” i uron edhe 100 vite të lumtura këngëtari me sa më shumë prodhime të suksesshme muzikore.

image

image