• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Gazetarët, pushime në Tajlandë

Gazetarët e njohur të cilët janë  njëkohësisht miq të mirë, kanë zgjedhur që festat e nëntorit t’i kalojnë jashtë Shqipërisë. Blendi Fevziu, Baton Haxhiu, Andi Bushati dhe Armand Shkullaku janë nisur drejt Tajlandës për të vizituar kryeqytetin e bukur Bangkok.

Me valixhe në dorë ata kanë shkrepur një foto së bashku, teksa duken të relaksuar e gati për pushime të një klime tjetër.

blendi