• youuinsttaaffccbb
TEST
2, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Gati për sezonin e ri televiziv, Luana Vjollca publikon promon e shumëpritur

Luana Vjollca është një nga figurat më të dashura të ekranit shqiptar. Bukuroshja ka publikuar disa projekte të ndryshme muzikore që prej mbarimit të sezonit televiziv, duke lënë në pikëpyetje faktin se në cilin program do ta shohim të prezantojë këtë shtator.
Megjithatë ditën e sotme, Luana ka zgjedhur të ndajë me të gjithë ndjekësit e saj në ‘Instagram’ promon ku ka lajmëruar rikthimin e saj në ekran.
“Kush ëshrë gati për sezonin e ri televiziv? Shumë shpejt”, ka shkruar Vjollca në videon ku shfaqet e kuruar deri në detaje dhe mjaft e qeshur. Fansat kanë nisur menjëherë të komentojnë duke i kërkuar moderatores një datë rreth shfaqjes së saj në televizion megjithatë bukuroshja nuk ka zbuluar asnjë detaj më tepër.
Nuk dihet nëse Luana do të drejtojë sërish programin ‘Shiko kush luan’ apo një format tjetër, megjithatë kjo pritet të mësohet shumë shpejt nga vetë ajo./revistawho.com