• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Gashi: Kjo do të jetë një nga këngët më të mira të karrierës

Këngëtari 29-vjeçar, i njohur si Gashi ka qenë mjaft i suksesshëm me projektet e tij të fundit muzikore.
Këngët e tij janë të njohura në nivel ndërkombëtar dhe shumë të dashura sidomos nga audienca shqiptare. Ai u shfaq gjithashtu në një bashkëpunim me reperin e njohur shqiptar Ledri Vula me këngën”That’s mine” e cila u kthye menjëherë në hit. Gashi njihet si një artist që beson shumë tek puna e tij dhe tek talenti që ka dhe këte e ka shprehur në një nga postimet e tij ku në sfond jepet kënga e fundit “Safety” në bashkëpunim me DJ Snake.
“Mendoj se kjo do të jetë një nga kënget më të mira në karrieren time”, thotë ai.
Gashi e ka treguar talentin e tij dhe është vlerësuar nga shumë studio diskografike ndërkombëtare.