• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme, Moti

Fundjavat e verës zëre se filluan, ja si do jetë moti sot

Shqipëria përgjatë kësaj fundjave parashikohet të ndikohet nga kushte të qëndrueshme atmosferike, ku do të mbajë mot me diell, kthjellime dhe pjesërisht me re.

Sot do të mbajë mot pjesërisht me re përgjatë paradites, ndërsa pasdite pothuajse i kthjellët. Temperaturat parashikohet të lëvizin prej 15 deri në 23 °C./motilokal