• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Breaking News, Instant Articles, Lajme

“Fundjava në ‘Top Channel’ do të jetë jeshile”, Arbana zbulon me këtë foto rastësinë e bukur me Xhemin

Rastësia e ka dashur që këtë fundjavë dy moderatoret e njohura, por njëherazi dhe dy shoqet e ngushta, Arbana dhe Xhemi të shfaqen me veshje në të njëjtën ngjyrë në ekran. Ka qenë Osmani ajo e cila ka publikuar në ‘Instastory’ një bashkim të fotos së saj dhe Xhemit duke treguar se kanë menduar njësoj ndonëse nuk kanë folur me njëra tjetrën për këtë fakt.

“Do thoni ju e keni bërë me llafe, por jo. Shoqet e ngushta mendojnë njësoj dhe papritur vishen njësoj. Fundjava në ‘Top Channel’ do të jetë jeshile”, ka shkruar Arbana krah postimit në ‘Instastory’.

Të dyja moderatoret duken shumë bukur me veshjet e zgjedhura dhe ndonëse Osmani ka veshur fustan dhe Shehu një kostum serioz, ngjyra jeshile ka dominuar./revistawho.com