• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Fundjava erdhi dhe vajzat e ekranit na sollën pozat më të bukura buzë detit apo diku pranë tij

E premtja na sjell gjithmonë një panoramë të plot të bregedetit, kaltërsisë brenda apo jashtë vendit. Kjo sepse vajzat e njohura të ekranit nisin postimet nga vendi ku po pushojnë. Hera herës me bikini, herë të tjera të grimuara për të shijuar darkën, kanë zbuluar se si po e kalojnë këtë periudhë pushimesh para se puna dhe vrulli i të përditshmes t’i zaptojë sërish.

Xhemi ndau pak minuta më parë një foto ku mbizotron e bardha dhe bluja e kaq u desh të mendojmë se ku e ka shkrepur ajo këtë foto.

Sara dhe Lori kanë publikuar fotot e mëngjesit në det dhe ato të darkës kur kanë shijuar kohën bashkë, duke lënë të kuptohet se këto ditë i kanë gjetur pranë njëra- tjetrës.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxhaaa)

Bieta ndau disa foto nga bregdeti i Dhërmisë, së bashku me Albanin dhe familjen e saj, aty ku dallgët blu e sfiduan, ashtu sic i sfidoi dhe ajo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo)

Arbana dhe Eduarti kanë pushuar në ishujt e Greqisë dhe ky i radhës ka sjell foto edhe më të bukura të dyshes.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)

Argjentina ka publikuar një moment buzëdetit, pa shumë komente dhe pa përcaktuar vendin. Ama mjafton që është det./revistawho.com