• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Foto+Video/Nuk përmbahet fansi, puth të pasmet e Kim Kardashian në rrugë

Me të arritur në Paris, Kim Kardashian ka tërhequr vëmendje të madhe të fotoreporterëve dhe fansave.

Bukuroshja 35-vjeçare kishte zgjedhur një veshje që ekspozonte mjaft shumë figurën e saj trupore.

kim1-5

Veshja e saj ngacmonte imagjinatën.

Gjoksi i saj ishte mjaft i ekspozuar, ndërsa nën rrobat e tejdukshme i shiheshin edhe brekët.

Kjo ka bërë që një fans i saj të mos durohej duke shmangur sigurimin dhe ka arritur të puthë të pasmet e Kim. /Telegrafi/