• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles

FOTO+VIDEO/ Mbahet eventi i “Best model of the world”, shqiptarja e njohur pjesë e jurisë

Impakti që krijoi tek publiku në shkurt të 2017-ës dasma e saj përrallore pas 10 vitesh martesë me bashkëshortin Kristian u përfol gjatë, duke e bërë atë shumë të famshme. Bëhet fjalë për bukuroshen Drilona Boçi, e cila së fundmi ka qenë pjesë e jurisë së “Best model of the world 2017”, një arritje shumë e madhe kjo. Me fustan të “Altar” dhe përkujdesjen e imazhit nga Ujvara Hajdari, Drilona ka shkëlqyer në evenimentin e mbajtur në Paris.