• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTOT/ Zbulohet e dashura e Cristiano Ronaldos, u njohën në rrjetet sociale

Mediat spanjolle shkruajnë sot se më në fund është zbuluar vajza më të cilën Cristiano Ronaldo është në lidhje. Sipas revistës “Corazon Czn” ylli i Real Madridit dhe modelja Desire Cordeo janë në një lidhje dashurie, shkruan “Panorama”. Ata dalin prej një muaji dhe njohja e tyre nisi përmes rrjeteve sociale.

dkjhgfhdsfg

huygyuguy

vduhgfuhdsfghjdsfr

hsgdehgruewhgr