• youuinsttaaffccbb
TEST
Modë

FOTOT/ Shpatulla tërësisht të ekspozuara? Kjo është tendenca për verë 2017

Joshëse dhe “vintage”,  për verën e vitit 2017 rikonfirmohet tendenca “off-shoulder”, ose thënë ndryshe me supe të ekspozuara. Veshje që padyshim tregojnë sensualitet, një linjë e stilit të Brigitte Bardo në vitet 60-të. Paliçeta, fustane, bluza, me ngjyra të theksuara apo lule, e rëndësishme është që këtë verë të keni shpatullat përjashtë. Për më shumë ide shikoni fotografitë e mëposhtme.