• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Fotot/ Roza Lati nuk laget me shampanjë, por me…

“Të lagi me shampanjë” frazë kjo e shkëputur nga kënga e fundit e Getoar Selimit, duket se u kthye në shprehjen më “in” të verë 2016-të. Por kjo nuk vlen shumë për gazetaren dhe vajzën e Rita Latit, Roza e cila në setin e fundit fotografik duket shumë seksi. Ja tek e shohim atë krejtësisht të lagur por jo me shampanjë, por me qumësht… Fotot e saj janë realizuar nga fotografi, Pirro Beati.