• youuinsttaaffccbb
TEST
Modë

FOTOT/ Rikthehet në modë shalli në kokë, ja të gjitha ngjyrat që ju duhen për këtë verë

Vera është sinonim i detit, lirisë dhe erës nëpër flokë. Por është diçka që në muajt në vijim nuk do të mundemi dot të mos e vendosim në kokë: një shall i butë, e plot ngjyra.
Aksesori i stinës nuk është vetëm trendi i fundit në qarkullim, por do të jetë edhe aleati ynë i besuar në rikthimin në plazh apo gjatë mbrëmjeve relaksuese. Në qytet, në det, kudo me shall në kokë, për të qenë në modë. Janë rikthyer në treg modelet e viteve 30, 50, 70, 90. Më poshtë iu sjellim disa sugjerime./ revistawho.com