• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTOT/ Renee ka ditëlindjen, shikoni festën dhe dhuratën e mami Norës

Renee është një nga vogëlushet më të famshme shqiptare, duke qenë vajzë e dy prindërve të njohur dhe mbesa e një tezeje famoze në të gjithë botën. Vajza e Norës dhe Robertit feston sot 2-vjetorin e sigurisht që për të nuk mund të mungonte një festë e madhe. Sivjet Nora ka zgjedhur të kuqen e të bardhën si ngjyrat për festën e Renee ndërsa i ka dhuruar një makinë të vockël gjithashtu të kuqe. Edhe 100 vite të bardha për Renee!/ revistawho.com