• youuinsttaaffccbb
TEST
Fotot

Fotot që tregojnë pse Zyan dhe Gigi janë çifti më i bukur i momentit (FOTO)

Ajo ishte modelja kryesore në videoklipin e këngës së famshme “Pilowtalk” të Zayn Malik edhe pse aty kanë qenë një çift ende i pakonfirmuar, Zayn dhe Gigi kanë bërë paraqitjen e tyre të parë zyrtare në një set fotografik për numrin e fundit të revistës “US Vogue”. Në fotografitë e publikuara, këngëtari dhe supermodelja duken më të dashuruar se kurrë teksa po shijojnë disa pushime të shkurtra në Naples. Këto fotografi të mrekullueshme janë bërë nga fotografi i famshëm Mario Testino. Shihni fotot që vërtetojnë se pse ky çift është i adhurueshëm… /Top Albania Radio