• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTOT/ Prezantuesja e TVSH-së “in love”, ky është djaloshi që i ka rrëmbyer zemrën

Ndonëse ata kanë kohë që jetojnë një dashuri të lumtur, pak njerëz dinë për historinë e tyre. Të dy të rinj, të bukur, nga prezantuesja e Televizionit Publik Shqiptar dhe partneri i saj po sjellim sot çaste romantike përmes fotove. Bëhet fjalë për Kristi Ziçishtin dhe të dashurin e saj. Shpesh ata shihen në shoqërinë e njëri-tjetrit në kryeqytet e po aq shpesh moderatorja ndan me miqtë poza të momenteve të bukura që kalojnë të dy. Kristin e kemi parë në drejtimin e programeve të përditshme të TVSH-së por edhe duke prezantuar evente të rëndësishme në kryeqytet. Një vajzë e suksesshme në të gjitha drejtimet!/ revistawho.com

 

A photo posted by KristZiçishti (@kristzicishti) on

 

A photo posted by KristZiçishti (@kristzicishti) on

 

A photo posted by KristZiçishti (@kristzicishti) on

 

A photo posted by KristZiçishti (@kristzicishti) on