• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTOT/ Në shtëpi, në punë, në kafe e në udhëtim… Kështu e nisën të martën vajzat VIP

Duke bёrё xhiron e pёrditshme nё Instagram, nё fillim tё ditёs, gjetёm shumё nga personazhet e ekranit, kryesisht femra qё kishin pёrshёndetur ndjekёsit e tyre me njё foto tё shoqёruar me mbishkrimin “Mirmёngjes”.

Dikush nga krevati, dikush nga kafja e dikush nga pushimet. Tё gjitha tё buzёqeshura e plot energji, tё paktёn sipas fotove tё publikuara. Shikoni mё poshtё disa prej tyre.

Çiljeta dhe Marina nga shtёpia.

Elia nga Parisi. E ku ka mё mirё!

Ami dhe Joeli nё njё pёrqafim nga Viena.

Rudina e puthur nga dielli.

Eneda dhe Roza nё kafe midis mikeshash.

097b360e7351798f8e0fd5fb6adc64b4
 
Marrё nga revista Class