• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTOT/ Ndonëse shtatzënë, Miss-i shqiptar ruan format perfekte…

Një trup i gjatë e i bukur, që ka marrë përkujdesje për një kohë të gjatë por ka edhe gene të mira, nuk duhet të “trembet” nga një shtatzëni. Për shembull Miss-i shqiptar ndonëse në pritje të ëmbël të fëmijës së saj të parë, shihet qartazi se ruan format e saj perfekte “Miss Universe Kosova” Mirjeta Shala e ka nisur lumturisht këtë vit me lajmin e bukur, e bashkë me partnerin Hekuror Nezaj, po presin ardhjen në jetë të vogëlushit. Çifti jetojnë në Amerikë dhe nga pozat që ndajnë në rrjetet sociale, shfaqen shumë të lumtur./ revistawho.com