• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTOT/ Natë e vështirë për aktoren e dashur, përfundon në spital me një krah të thyer

Ka kaluar një natë të vështirë aktorja bukuroshe e cila përfundoi në spital pas një incidenti. Flasim për artisten me sytë e shkruar, shumë e dashur edhe për shqiptarët, Ornella Muti. Ajo ka thyer krahun dhe ka marrë edhe dëmtime të tjera. Lajmin e bëri të ditur e bija seksi, Naike Rivelli, duke ndarë në rrjetet sociale fotot të së ëmës me krahun në allçi. “Një natë e vështirë. Mami me krahun e thyer e të dëmtuar”, ka shkruar ajo. Por pavarësisht momenteve të vështira, as në këtë rast e bukura Ornella nuk e heq buzëqeshjen nga fytyra./ revistawho.com