• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme, Modë

FOTOT/ Morena Taraku e fiksuar pas markës luksoze, kokë e këmbë me…

Morena Taraku njihet për jetën luksoze që bën, por si çdo fashionista edhe ajo ka një markë të preferuar. Bëhet fjalë për markën luksoze “Louis Vuitton” të cilën shpeshherë e shohim në veshjet e Morenës. Që nga çantat, mbështellësja e telefonit dhe iPad-it e deri tek qaforja e qenit tregon sesa shumë e dashuron këngëtarja këtë markë. Nga ana tjetër kujtojmë se “Louis Vuitton” është një markë tepër e kushtueshme e çmimet shkojnë më shumë se 1 mijë euro, por të përballueshme për Morenën./revistawho.com