• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTOT/ Luana hap albumin e adoleshencës: Shumë e egër që 17 vjeçe

25-vjeçarja e cila e ka nisur karrierën në Top Channel si kërcimtare në emisionin “Fiks Fare”, që në fillimet e saj mbahet mend si një adoleshente me forma seksi. Pavarësisht moshës së brishtë, Luana Vjollca ishte krejt ndryshe nga bashkëmoshataret e saj. E hedhur dhe pa komplekse, motra e vogël Vjollca u dallua për shfaqjet e saj provokuese. Ndoshta ishte kjo arsyeja që ish-velinës së Fiks-it, iu hapën dyert dhe në emisione si moderatore. Por, sot e kësaj dite kur fama e bjondes i ka kaluar pritshmëritë, Luana është kthyer pas në kohë si për t’i treguar ndjekësve që këto forma dhe të njëjtin tip, i trashëgon që nga “vogëlia”./ Lapsi.al

luana e eger

luana 2