• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTOT/ Jozefina Topalli në versionin sport, kalon ditën në Shirokë

Deputetja e Partisë Demokratike Jozefina Topalli e ka kaluar ditën pranë liqenit të bukur të Shkodrës. Pa taka e pa xhaketë, Topalli shfaqet si rrallëherë sportive, veshur me një bluzë pambuku teksa shijon panoramën. Në tryezën e saj, duken dy kafe dhe një ujë por jo personi që e shoqëron, pasi është duke bërë foton. “S’ka si Shkodra ime”, shkruan Topalli.

13417610_1026956277353776_9219935969019726752_n13418679_1026956264020444_60743809079988684_n