• youuinsttaaffccbb
TEST
Fotot, Lajme

FOTOT EKSKLUZIVE / Në inagurimin e biznesit të Noizy-t, ja VIP-at që morën pjesë

Rigels Rajku inaguroi dje në praninë e të gjithëve miqve dhe kolegëve biznesin e tij më të ri “Rigels Shisha Lounge”. Me një arredim dhe koncept të ri, lounge që është në pronësi të Noizy-t pritet të kthehet shumë shpejt në një destinacion të preferuar për qytetarët e Durrësit. Në festën e inagurimit nuk munguan edhe disa nga fytyrat më të dashura të ekranit si: Çiljeta, Elgit Doda, Ilda Bejleri, Erik Fullani, Dorina Mema, Ervin Kurti, Sheila Haxhiraj, Altin Sulku, Sabiani, Edian Gjoni, etj, raporton revistawho.com. Pjesë e këtij organizimi kanë qenë edhe vajzat konkurrente të “Miss Universe Albania” si dhe shumë të ftuar të botës së biznesit. Pas këtij hapi, Noizy pritet që të çelë një tjetër biznes në Tiranë, që do të ketë në fokus sërish jetën e natës. Për më shumë foto shfleto galerinë më poshtë. / revistawho.com

noizyfesta00002 noizyfesta00001 noizyfesta00005 noizyfesta00004 noizyfesta00003 noizyfesta00008 noizyfesta00007 noizyfesta00006 noizyfesta00013 noizyfesta00012 noizyfesta00011 noizyfesta00010
<
>