• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTOT/ Devis Xherahu dhe ish-Missi, një dashuri që zgjat

Sa shpejt ikën koha! Janë bërë tashmë më shumë se 5 vite kur këngëtari i njohur korçar, Devis Xherahu, u zbulua nga mediat se kishte lidhje me një vajzë shumë simpatike, edhe ajo nga Korça, Ertemiona Mejdani. Vajza e cila kishte fituar para disa vitesh kurorën e vajzës më të bukur të Shqipërisë, kishte marrë pjesë në klipin e Xherahut, kohë kur ky i fundit ishte i martuar. Çifti duket se ka gjetur stabilitet në lidhje. Duhet thënë që janë çift model për nga mënyra se si menaxhojnë karrierat respektive dhe ja dalin të kenë harmoni. Fotot e postuara nga Devisi janë nga pushimet e kësaj vere. Me siguri Devisi ka fituar mjaftueshëm sa për të bërë pushime ëndrash. Ai është shumë i kërkuar në koncerte për repertorin që ka. / Panorama Plus

d22222222222_1469281918-8500441