• youuinsttaaffccbb
TEST
Në shtëpinë e...

FOTOT/ Brenda shtëpisë luksoze të Selena Gomez, këngëtarja e vë në shitje për…

Selena Gomez e bleu këtë shtëpi vitin e kaluar në Texas për të kaluar kohën e lirë me familjen dhe miqtë. Dhoma e kinemasë ishte ajo që e bindi këngëtaren ta blejë këtë shtëpi. Por mesa duket Selenës nuk i pëlqen më pasi ka vendosur ta shesë shtëpinë për 3 milion dollarë. Shtëpia ka 5 dhoma, 7 tualete, 3 kuzhina, një dhomë ndjenje, dhomë lojërash, pishinë, fushë tenisi dhe dhomën e kinemasë që Selena dashuron. Për më shumë shikoni fotot./revistawho.com

Hyrja

Dhoma e ndenjes

Kuzhina

Dhoma e kinemasë

Dhoma e lojërave

Dhoma e gjumit

Pishina