• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTOT/ ‘Bonbon’ arrin dhe tek Renee, ja si reagon vogëlushja teksa dëgjon këngën

Kënga ‘Bonbon’ e cila e bëri Erën shumë të njohur në botë, vazhdon të këndohet e kërcehet akoma. Shembulli më i mirë është Renee, mbesa e këngëtares, e cila duket se e pëlqen shumë këtë këngë të Erës. Roberti ka postuar foto ku Renee është me telefon në dorë, duke dëgjuar ‘Bonbon’ dhe duke buzëqeshur./revistawho.com

15934762_10211772452406123_485421455_n 15934382_10211772452046114_2086574764_n