• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Fotoja e fitores, që bëri xhiron e rrjeteve social

Kjo është fotoja më e famshme e ditës së sotme për të gjithë shqiptarët. Pas fitores 3-0 të Shqipërisë kundër Armenisë, djemtë e Kombëtares e kanë festuar kështu kualifikimin për në “Euro 2016”… Kjo ka qenë atmosfera në dhomat e zhveshjes dhe fotoja e postuar në ‘instagram’ nga futbollisti Shkëlzen Gashi, ka bërë xhiron e rrjetit duke u ripostuar qindra herë nga shqiptarë anembanë botës, të famshëm ose jo.