• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO+ VIDEO/ Shkëlzen Berisha dedikim dashurie Arminës, ja si i përgjigjet ajo…

Te dy të përqafuar e të buzëqeshur, brenda në det. Me këtë pozë që shfaq lumturi, djali i ish-Kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha, i ka shprehur gjithë dashurinë vajzës që ka përkrah. Megjithëse vitet kalojnë, dashuria e tij për bukuroshen e ekranit dhe të modës Armina Mevlani, nuk është zbehur aspak. Madje duket sikur i shtohet çdo ditë e më shumë. “Je shumë e mirë për të qenë e vërtetë”, i shkruan ai të dashurës. Nuk ka vonuar as përgjigja e Arminës e cila ka shkruar “Nuk i heq dot sytë nga ty”, prane te njejten fotografi. Kështu dy të dashuruarit kanë përshëndetur njëri-tjetrin me vargjet e këngës “Can’t take my eyes off you” të Frankie Valli.