• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Vdes vajza që tronditi botën: Këto janë fjalët e fundit të babait të saj

Një vajzë e prekur nga një formë e rrallë kanceri preku gjithë botën pasi i ati publikoi historinë e saj. Ai kërkoi ndihmë për kurimin e Jessica Whelan, vogëlushes 4-vjeçare.
72 mijë funte u mblodhën për të pas publikimit të lajmit. Por edhe pse po trajtohej, sëmundja triumfoi duke i marrë jetën vajzës së vogël, transmeton tema.
“S’ka problem, është në rregull të mbyllësh sytë dhe të flesh”, ishin fjalët e të atit përpara se t’i jepte puthjen e lamtumirës.

1_1479723104-9283905 1-457-780x439-650x358-640x352 3_1479723094-9907226 5_1479723084-1612523 6_1479723077-7550185 7_1479723070-3275106