• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Vajzat e Ilir Metës si dy pika uji, shikoni sa ngjajnë Era dhe Bora

“Vajza e vogël ka dëshirë të bëhet artiste, duket pak si më e qartë. Vajza e madhe kam përshtypjen se dëshiron të studiojë për financa ndërkombëtare”. Kështu deklaroi Kryetari i Kuvendit Ilir Meta në intervistën e tij të fundit për 2016-ën, dhënë gazetarit Blendi Fevziu. Pra kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, zbuloi se të bijat kanë aspirata e pasione shumë ndryshe nga njëra-tjetra. Por nga pamja ato janë njësoj, si dy pika uji. Në foton më të fundit të publikuar nga vajza e madhe Bora në rrjetin social Instagram, shikojmë se dy motrat ngjajnë shumë, kanë tipare identike.