• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Foto/ Soni merr me vete vajzën dhe bëjnë bamirësi

“Fundjavës Ndryshe” i është bashkuar edhe artistja Soni Malaj së bashku me vajzën e saj, Anna. Këngëtarja e ka marrë me vete vogëlushen dhe bashkë kanë dhuruar shumë dashuri dhe ushqime për njerëzit në nevojë.