• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Shpat Kasapi ‘gjuan’ bashkëshorten e Ermal Mamaqit: Ami është femra më e bukur shqiptare

Një nga femrat më të suksesshme në Shqipëri është pa dyshim Amarda Toska. Bashkëshortja e Ermal Mamaqit përveç se një femër shumë e bukur, është dhe një profesioniste shumë e zonja e rrjedhimisht është e pëlqyer shumë nga meshkujt. Një nga simpatizantët e saj është dhe këngëtari Shpat Kasapi. Ai ka deklaruar se një nga femrat që cilëson si më të bukura dhe vlerëson më së shumti dhe për arritjet e saj është Ami dhe kushdo mund t’i japë plotësisht të drejtë.