• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Roja i konviktit “çmendet” pas kësaj vajze, ja çfarë i shkruan ai në një letër

Një vajzë nga Vlora e cila studion në Tiranë, u habit pa masë kur gjeti poshtë derës së dhomës së saj të konviktit një letër dashurie. Veçantia qëndron në faktin që atë nuk ia kishte dërguar ndonjë djalë nga fakulteti, por ia kishte dërguar roja i konviktit. Ai me sa duket paska qëlluar i turpshëm dhe nuk kishte guxuar t’i shprehej përballë. Nuk dihet nëse pas kësaj do të ketë ndonjë shkëndijë midis vajzës dhe rojes. Ja çfarë i shkruan ai.

roja 2

CLOSE
CLOSE