• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Rifshaqen Marina dhe Getoari, ja ku po i kalojnë pushimet

Pas zërave se çifti më i pëlqyer momentit Marina dhe Getoari ishin ndarë, ata shfaqen në praninë e njëri-tjetrit duke shijuar pushimet në mal. Para pak minutash ata kanë postuar foto në rrjetin social ‘Instagram’, ku duken mjaft të lumtur. Kjo është mënyrë shumë e mirë për të mohuar thashethemet./revistawho.com