• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Prindër të Leandrës, njihuni me ish-partneren e Noizy-t

Vite më parë, një nga meshkujt më të lakmuar nga femrat, reperi Noizy ka qenë i lidhur për një kohë të gjatë. Nga kjo marrëdhënie lindi vajza e tij, e cila quhet Leandra. Për shumë arsye, ccifti i dha fund lidhjes së tyre, por Noizy shprehet se ka shumë respekt për nënën e Leandrës. Vajza në foto ësht ish-partnerja e reperit.

auto_Noizy_dhe_ish-gruaja_e_tij1484693288