• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Pink pozon ‘topless’ me barkun e saj të rrumbullakët

Këngëtarja e njohur Pink, bëri publike shtatzëninë e saj muajin e kaluar e cila është në pritje të fëmijës së saj me bashkëshortin Carey Hart, ka publikuar një foto të bukur për të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale. Pink ka pozuar ‘toples’, duke treguar barkun e saj ë rrumbullakët. Në këtë set fotografik kaq të ëmbël kënëgtarën e ka shoqeruar dhe vajza e saj 5-vejccare Willow Sage Hart, e cila shfaqet duke i përkëdhelur barkun të ëmës. Gjinia e bebit akoma nuk dihet edhe pse çifti dëshiron të jetë djalë.

pink1