• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Këshilla, Lajme

Foto perfekte në plazh apo pishinë? Vajzat e ekranit na tregojnë si ta bëjmë në pak sekonda

Nëse je mësuar të mundosh shoqen apo burrin me orë të tëra për të bërë foton përfekte në ‘Instagram’. Ose e kundërta, je ti ajo që mundohesh për mikeshën tënde, ne ju japim zgjidhje me galerinë e fotove që kemi përzgjedhur nga gocat e ekranit, që pozuan në rrjete sociale.

Mjafton të zgjidhni pozicionin e preferuar dhe foton e realizoni për pak sekonda. Like-et do i merrni dhe ditën do e shijoni siç doni vetë. Fundja plazhi pa shijuar pak detin nuk vlen.

Mund të jesh mami seksi si Rudina dhe mos të tregosh shumë në foto, por prap të marrësh like.

Lum kush e ka burrin si Rezarta, se ja ç’foto i ka bërë.


Thjesht dhe bukur. Asnjë defekt nuk bie në sy.

Miriam, nxorri vetëm pak kokën mbi pishinë për të marr like.

Dil nga pishina si top modele dhe dukesh si Jonida.

Ingeri na tregon si të vishemi në plazh dhe duke ndenjur shkrep foton perfekt.

Viola me një pozë ma tregoi si të dukemi seksi./revistawho.com