• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Pema e veçantë e vajzës së Linda Ramës, bashkon inicialet e familjes

Vajza e bashkëshortes së Edi Ramës, e cila me profesion është arkitekte ka zgjedhur të realizojë një pemë shumë interesante për të uruar festat e fundvitit. Rea Xhillari ka vendosur të gjithë inicialet e familjes në formën e pemës së Krishtlindjeve. Në të janë inicialet e kryeministrit Edi Rama, bashkëshortes Linda, Gregorit, Zahos dhe të vetë Reas.

auto_screenshot-4_1482262736-8890631482264134-768x957

CLOSE
CLOSE