• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Pas xhirimeve të emisionit për Vitin e Ri, aksidentohet gazetari i njohur

Gazetari i njohur i ‘Prive’, Vlorijan Halili, është aksidentuar mbrejmen e djeshme në Prishtinë. Halili ka mbaruar xhirimet e emisionit “N.I.N” që do të transmetohet në “Klan Kosova” ditën e 31 dhjetorit dhe rrugës për në shtëpi ka pësuar këtë aksident. Pamjet e makinës së dëmtuar vijnë nga “Kosovarja” ndërkohë që gazetari është në gjendje shumë të mirë shëndetësore.

vl2_1481576291-6832138-1024x576